Terret FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Leszno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest zasłona dymna znowu tylko będą sie bronic
0
Cała Europa ulegnie i będzie w kolorach Blaugrana
0
jest Pique ^6 - 2 !!!!!!!!!
0
teraz fauluja szma...
0
pep idz oglondac ja sie powinno grac a nie piszesz głupoty
0
jest MESSI !!!!!!! 5 - 1
0
Krulewski daj so sianka i do kołyski dzieciaku
0
real sie otwiera Van del Vart wchodzi
0
Henry nie byle nic poważnego
0
Nasi na SB już świętują ale jazda
0
jeszcze karnego podyktuje w koncuwce ja piez.....
0
jedziemy !!!!!!!!!! BRAVO !!!!!!11
0
trzeba uspokoic jeszcze jedną i czekamy na środe
0
juz w 14 min kurde
0
haha odwagą dobre sobie , odwagą to sie wykazują ci co z nami grają otwartą piłke i o zwycięstwo
0
Tez twierdze ze Chelsea jest silniejsza od ManU ale wolalem zeby przeszło CH niz Liverpool
0
ja wyjdze nam super mecz to mylę ze czwórkę dostaną lekko
0
Najlepiej niech Liverpool wygra z MU w lidze i niech sie zwiążą walka o krajowy puchar to napewno wyjdzie nam na plus
0
czyli na 100 % trafimy na angielską
0
Nam idzie dobrze ciekawe jak pójdzie w tym sezonie Jorge i Valentino , cały Fiat Yamaha Team niech przegoni Ducati
0
No niezłe kabarety mu się zdarzają na boisku :P
0
w Finale jak zwykle będą niemcy :p
0
gilbert3
Ale też sam odbiera sobie ludzi , a to jest wielka sztuka
0
Madryckie psy bez honoru !!!! królewski klub - wielkie zarty
0
no pewnie Henry jest świetny i wogóle boski itd przystopujcie troche
0
ale pacjent . To wszystko zaczyna mi przypominać scene medialną na całym świecie - nieważne jak gadają ... ale naszczęście są jeszcze prawdziwi piłkarze
0
Punk obejrzy ten mesz z MU jeszcze raz i porównaj grę Messiego ( który wrócił po kontuzji ) a Krystyny . Messi to był jedyny zawodnik w tym meczu co grał a ronaldo jak zwykle w ważnych meczach ( np nie strzelony karny )
0
W kwestii Krystyny chce zwrócić uwagę na bardzo ważny czynnik a mianowicie że jak Ronaldo grał w ważnych meczach . Np z Barceloną w półfinale ( nie strzelił karniaka ) i w lidze andielskiej w ważnych meczach inni robili różnice na kożyść MU , Messi wrócił po kontuzji a w tym meczu buł o diw klasy lepszy .Moim zdaniem powinien wygrać Xavi
VeB!!!
0
Jak wszysty pamiętaja przez tego typa przegraliśmy lige 2 lata temu :/
0
Wielkie Dzieki !!!!!!!