0

to jest zasłona dymna znowu tylko będą sie bronic

0

Cała Europa ulegnie i będzie w kolorach Blaugrana

0

jest Pique ^6 - 2 !!!!!!!!!

0

teraz fauluja szma...

0

pep idz oglondac ja sie powinno grac a nie piszesz głupoty

0

jest MESSI !!!!!!! 5 - 1

0

Krulewski daj so sianka i do kołyski dzieciaku

0

real sie otwiera Van del Vart wchodzi

0

Henry nie byle nic poważnego

0

Nasi na SB już świętują ale jazda

0

jeszcze karnego podyktuje w koncuwce ja piez.....

0

jedziemy !!!!!!!!!! BRAVO !!!!!!11

0

trzeba uspokoic jeszcze jedną i czekamy na środe

0

juz w 14 min kurde

0

haha odwagą dobre sobie , odwagą to sie wykazują ci co z nami grają otwartą piłke i o zwycięstwo

0

Tez twierdze ze Chelsea jest silniejsza od ManU ale wolalem zeby przeszło CH niz Liverpool

0

ja wyjdze nam super mecz to mylę ze czwórkę dostaną lekko

0

Najlepiej niech Liverpool wygra z MU w lidze i niech sie zwiążą walka o krajowy puchar to napewno wyjdzie nam na plus

0

czyli na 100 % trafimy na angielską

0

Nam idzie dobrze ciekawe jak pójdzie w tym sezonie Jorge i Valentino , cały Fiat Yamaha Team niech przegoni Ducati

0

No niezłe kabarety mu się zdarzają na boisku :P

0

w Finale jak zwykle będą niemcy :p

0

gilbert3

Ale też sam odbiera sobie ludzi , a to jest wielka sztuka

0

Madryckie psy bez honoru !!!! królewski klub - wielkie zarty

0

no pewnie Henry jest świetny i wogóle boski itd przystopujcie troche

0

ale pacjent . To wszystko zaczyna mi przypominać scene medialną na całym świecie - nieważne jak gadają ... ale naszczęście są jeszcze prawdziwi piłkarze

0

Punk obejrzy ten mesz z MU jeszcze raz i porównaj grę Messiego ( który wrócił po kontuzji ) a Krystyny . Messi to był jedyny zawodnik w tym meczu co grał a ronaldo jak zwykle w ważnych meczach ( np nie strzelony karny )

0

W kwestii Krystyny chce zwrócić uwagę na bardzo ważny czynnik a mianowicie że jak Ronaldo grał w ważnych meczach . Np z Barceloną w półfinale ( nie strzelił karniaka ) i w lidze andielskiej w ważnych meczach inni robili różnice na kożyść MU , Messi wrócił po kontuzji a w tym meczu buł o diw klasy lepszy .Moim zdaniem powinien wygrać Xavi

VeB!!!

0

Jak wszysty pamiętaja przez tego typa przegraliśmy lige 2 lata temu :/

0

Wielkie Dzieki !!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?